کد خبر : 426946

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ زمان : ۷:۰۰

افطاری برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه درفشی فر

برانکو ایوانکوویچ سرمربی باشگاه پرسپولیس و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه درفشی فر مراسم افطاری برگزار کرد و گفت که در شب‌های احیا بسیار دعا می‌کند و آرزو می‌کند که مردم ایران بتوانند به بهترین نحو روزه بگیرند و در این شبهای احیا و شهادت امام علی ع بتوانند استفاده کافی را […]

برانکو ایوانکوویچ سرمربی باشگاه پرسپولیس و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه درفشی فر مراسم افطاری برگزار کرد و گفت که در شب‌های احیا بسیار دعا می‌کند و آرزو می‌کند که مردم ایران بتوانند به بهترین نحو روزه بگیرند و در این شبهای احیا و شهادت امام علی ع بتوانند استفاده کافی را ببرند.

برانکو ایوانکوویچ درباره مراسم افطاری گفت: می‌خواستم کار خیری انجام داده باشم و دوستانی که هر روز سر تمرین حاضر می‌شوند را در کنار هم جمع کرده و به افطاری دعوت کنم و همه اعضای باشگاه و بازیکنان برای ما مهم هستند و بدون آنها کار کردن بسیار مشکل است. این کمترین کاری بود که من می‌توانستم برای این عزیزان انجام دهم.

ایوانکوویچ گفت که خودش هم روزه می‌گیرد البته روزه مردم کرواسی به ۱ شکل دیگر است و روزه آنها با روزه مسلمانان تفاوت دارد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس همچنین گفت که به زودی اردوی ۱۰ روزه به کشور ترکیه خواهند داشت چرا که می‌خواهند در اردو بازیکنان مدت زمان کوتاهی در کنار هم جمع باشند و این به همدلی آنها کمک خواهد کرد.

ارسال دیدگاه