کد خبر : 524288

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵ زمان : ۱۴:۰۳

افزایش ۱۲۰درصدی کشفیات مواد مخدر در کهنوج

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، فرمانده‌ی انتظامی کهنوج استان کرمان، از کاهش ۸۰ درصدی جرائم خشن در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «بهرامی» در حاشیه‌ی نشست خبری خود اظهار کرد: اصحاب رسانه چشم بیدار جامعه هستند و نقش آنان در جامعه از ضروری‌ترین نیاز یک جامعه هست که می‌توانند با بیان مطالب […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، فرمانده‌ی انتظامی کهنوج استان کرمان، از کاهش ۸۰ درصدی جرائم خشن در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «بهرامی» در حاشیه‌ی نشست خبری خود اظهار کرد: اصحاب رسانه چشم بیدار جامعه هستند و نقش آنان در جامعه از ضروری‌ترین نیاز یک جامعه هست که می‌توانند با بیان مطالب ریز و درشت، مردم را از اتفاقات آگاه و ایجاد امنیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه‌روزی پلیس این شهرستان در اجرای طرح‌های متعدد به‌منظور ارتقای امنیت اجتماعی و با همکاری مردم، توانستیم کاهش ۸۰ درصدی جرائم خشن در این شهرستان شاهد باشیم.

فرمانده‌ی انتظامی کهنوج تصریح کرد: کاهش جرائم خشن در این شهرستان با توجه به برگزاری و اجرای کلاس‌های آموزش همگانی با حضور کارشناسان انتظامی در مدارس، مساجد و سایر ادارات می‌باشد.

وی هم‌چنین از کاهش ۹۰ درصدی سوانح رانندگی در معابر درون‌شهری خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون کشفیات مواد مخدر در این شهرستان ۱۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.

این مقام انتظامی، با اشاره به نقش رسانه‌ها در ارائه‌ی آموزش‌های لازم پیرامون قوانین راهنمایی و رانندگی و فرهنگ ترافیک، گفت: کاهش تصادفات جاده‌ای در شهرستان کهنوج نتیجه‌ی تعامل پلیس با اصحاب رسانه است.

بهرامی از برنامه‌های مهم پلیس خصوصاً هفته‌ی ناجا دردو ماه آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: هفته‌ی ناجا فرصت مناسبی برای شناساندن و مانور پلیس است که با عملکرد خود مردم را به سوی خود جلب می‌کند.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه