کد خبر : 529220

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ زمان : ۱۶:۰۰

اعلام شکایت داور دربی به پلیس فتا

محسن ترکی می گوید اصلا اینستاگرامی ندارد و آنچه به نام او در اینستاگرام منتشر شده است صحت ندارد. داور دربی ۸۱ که جمله منتسب به او گفت:«دیدم که شما هم این خبر را منتشر کرده بودید اما می خواستم برای تنویر افکار عمومی توضیح بدهم که اصلا نمی توانم در هیچ یک از صفحات […]

محسن ترکی می گوید اصلا اینستاگرامی ندارد و آنچه به نام او در اینستاگرام منتشر شده است صحت ندارد. داور دربی ۸۱ که جمله منتسب به او گفت:«دیدم که شما هم این خبر را منتشر کرده بودید اما می خواستم برای تنویر افکار عمومی توضیح بدهم که اصلا نمی توانم در هیچ یک از صفحات اجتماعی مجازی فعالیتی داشته باشم. این قانون فیفاست که همه داوران بین المللی را از چنین فعالیتی منع کرده است و من هم تابع همان قانون هستم اما متاسفانه احتمالا یک بنده خدایی از نام من استفاده کرده و چنین صفحه ای را ساخته است. به ناچار و برخلاف میل باطنی ام از دوستان خوبم در پلیس فتا تقاضا کردم تا بر اساس شکایتی که به این واحد نیروی انتظامی داشتم ، فرد خاطی را شناسایی کنند و قول داده اند در چند ساعت آینده عامل این کار را شناسایی و بازداشت کنند تا به سزای عملش برسد.»
به گزارش آفتاب، او در ادامه با اشاره به فضای خوب دربی گفت:«راستش من در طول مسابقه اصلا توهینی نشنیدم که بخواهم چنین مطلبی را به کسی بگویم یا بنویسم. در تمام طول مسابقه یا من حواسم به بازی بود یا شرایط بازی طوری بود که اصلا توهینی وجود نداشت. تازه این بار این قدر فضا به خاطر فوت هادی نوروزی همدلانه بود که حتی من داور هم تحت تاثیر این همدلی زیبای دقایق ابتدایی بازی قرار گرفتم.»
او درباره قطع بازی در دقیقه ۲۴ گفت:«راستش از قبل بازی با من هماهنگ نشده بود ، ولی وقتی جو ورزشگاه را دیدم ، خودم هم تحت تاثیر این همدلی قرار گرفتم. وقتی دیدم دقیقه ۲۴ بازی ، همه ورزشگاه به خاطر او بلند شدند و آماده خواندن فاتحه شدند ، من هم سوت زدم و بازی را نگه داشتم. البته از قبل چنین تصمیمی را در ذهنم داشتم اما باید شرایط بازی را بررسی می کردم. در ان لحظه ، یک توپ به اوت رفته بود و بازی خیلی ملتهب نبود ، به مهدی رحمتی گفتم مهدی جان می خواهم بازی را یک دقیقه نگه دارم که فاتحه ای بفرستیم ، بازیکنان پرسپولیس هم که اطرافم بودند ، استقبال کردند. واقعا باید از تماشاگران دو تیم برای این همدلی تشکر کنم . این نشان از روح بزرگ بازیکنی دوست داشتنی مثل هادی نوروزی دارد که می تواند چنین اتحادی را بین طرفداران مهمترین مسابقه فوتبال ایران ایجاد کند. مسابقه ای که همیشه پر بوده از حاشیه و کری خوانی های داغ. من که به نوبه خودم یکبار دیگر به خانواده نوروزی برای داشتن چنین پسری تبریک می گویم ، فقدانش را تسلیت و البته تشکری هم دارم از هواداران بازی برای این همدلی.»
ترکی که علاقه ای به صحبت درباره داوری و شکل قضاوتش نداشت ، گفت:«می دانید که از نظر قانونی هم اجازه چنین کاری را ندارم اما می خواهم تشکری کنم از خانواده عزیز داوری ما. از بزرگی مثل آقای خوشخوان و دوستان عزیزم سعید مظفری زاده ، علیرضا فغانی و علی خسروی تا آقای غیاثی که قبل و بعد از بازی هم از انتخاب ما حمایت کردند و هم ببر نحوه داوری ما در دربی مهر تائید زدند. » گفته ای که به نظر می رسد بی آنکه بحث فنی داشته باشد ، تائید می کند که ترکی قضاوتش در دربی را صحیح می داند و از کارش راضی است. او در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا جوک های بعد از بازی را دیده هم گفت:«راستش را بخواهید برای خود من هم بلافاصله بعد از بازی ف این جوک ها فرستاده شدند و خودم هم خیلی خندیدم. به هر حال این جوک ها برای همه آنهایی که در بازی نقش داشتند، ساخته شده و دست به دست می شود ، این خاصیت دربی است دیگر. این بازی همیشه کری داشته ، بخصوص این دربی آخر که بازی قشنگی هم شده بود.»
منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه