کد خبر : 526752

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ زمان : ۱۶:۰۰

اعزام ۱۶ تیم نجات به مناطق سیل زده شرق تهران

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران، از اعزام ۱۶ تیم جست و جو و نجات به مناطق متاثر از سیل و آبگرفتگی در شرق استان تهران خبر داد. در پی بارندگی شدید در مناطق شریف آباد، چهل قز، قیامدشت و توچال واقع در شرق استان تهران و […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران، از اعزام ۱۶ تیم جست و جو و نجات به مناطق متاثر از سیل و آبگرفتگی در شرق استان تهران خبر داد.

در پی بارندگی شدید در مناطق شریف آباد، چهل قز، قیامدشت و توچال واقع در شرق استان تهران و همچنین بارندگی در مناطق خاوران و امامزاده داوود، که موجب وقوع آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی شد، غلامرضا گنج آبادی از اعزام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان تهران در قالب ۱۶تیم جستجو و نجات به مناطق حادثه دیده از آبگرفتگی و سیلاب  در این استان از اولین ساعات وقوع حادثه در این مناطق خبر داد.

بنا به اعلام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ، از نخستین ساعات وقوع سیل و آبگرفتگی  در شامگاه روز جمعه ۲۷ شهریورماه ، ۸ تیم امدادی  از جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت، ۲ تیم امدادی از جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین، یک تیم امدادی از جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا همراه با یک تیم سگ‌های جست و جو و نجات( آنست) از همین شهرستان به همراه تجهیزاتی چون موتور پمپ جهت  جست و جوی مفقودان به مناطق آسیب دیده از سیل در شرق استان تهران اعزام شدند.

گنج آبادی که به همراه معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران از نخستین ساعات وقوع حادثه در حال بازدید از مناطق آسیب دیده و نظارت بر انجام عملیات امدادی بود، افزود: همچنین ۲ تیم جست و جو ونجات از جمعیت هلال احمر شهر ری به منطقه سیل زده قیامدشت اعزام شده اند.

یادآور می شود، علاوه بر امداد رسانی در مناطق متاثر از سیل در شرق استان تهران، ۲ تیم امدادی از جمعیت هلال احمر شهر تهران در منطقه امامزاده داوود و یک تیم امدادی از همین جمعیت در جنوب شرق استان تهران(منطقه خاوران) مشغول انجام عملیات امدادرسانی در مناطق دچار آبگرفتگی بوده اند.

 اعزام ۱۶ تیم نجات به مناطق سیل زده شرق تهران

منبع : خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه