کد خبر : 3966

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۳ زمان : ۸:۳۶

اعدام ۲۵ داعشی برای فرار از جنگ در موصل

یک مقام محلی استان نینوا در عراق گفت: گروه تروریستی داعش در پی فرار عناصر خود از صحنه جنگ و کنترل پیشمرگ های کرد بر مناطقی در شمال این استان، ۲۵ تن از عناصر خود در شهر موصل را اعدام کرد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، عناصر داعش عصر پنجشنبه […]

یک مقام محلی استان نینوا در عراق گفت: گروه تروریستی داعش در پی فرار عناصر خود از صحنه جنگ و کنترل پیشمرگ های کرد بر مناطقی در شمال این استان، ۲۵ تن از عناصر خود در شهر موصل را اعدام کرد.
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، عناصر داعش عصر پنجشنبه در پی حملات هواپیماهای ائتلاف و کنترل پیشمرگ های کرد بر مناطق وسیعی در شمال ‘الکسک’ و حومه نینوا، از برخی مناطق نزدیک شهر موصل به سمت مرکز نینوا عقب نشیتی کردند.
منابع محلی استان نینوا گفتند که داعش هنگام فرار از منطقه عملیات، ساختمان های دولتی و مقرهای امنیتی شهر البعاج در غرب موصل را منفجر کرده است.
ارتش عراق در چند ماه اخیر توانسته است با کمک نیروهای داوطلب مردمی و عشایر و پیشمرگ های کرد، پیروزی هایی را به دست آورده و برخی شهرها را از وجود تروریست ها پاکسازی کند.
گروه تروریستی – تکفیری داعش که با حمایت غرب و کشورهای همپیمان آمریکا ایجاد شده، جنایت های هولناکی را در سوریه و عراق مرتکب شده است.
ارسال دیدگاه