کد خبر : 103734

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ زمان : ۷:۰۰

اعدام دو سگ به دلیل فرار زندانیان

سومبور – صربستان : ۵ زندانی سابقه دار با ایجاد حفره ای در دیوار زندان وحشتناک سومبور موفق به فرار شده اند. پس از چند ساعت، زندان بان ها متوجه قضیه شدند و سه نفر از آنها بازداشت و به سلول انفرادی برده شدند. ولی دو زندانی دیگر هنوز فراری هستند. نکته جالب در این […]

سومبور – صربستان : ۵ زندانی سابقه دار با ایجاد حفره ای در دیوار زندان وحشتناک سومبور موفق به فرار شده اند. پس از چند ساعت، زندان بان ها متوجه قضیه شدند و سه نفر از آنها بازداشت و به سلول انفرادی برده شدند. ولی دو زندانی دیگر هنوز فراری هستند. نکته جالب در این فرار ۵ نفره تحقیقات وسیع رییس زندان برای یافتن مقصر و علت اصلی این فرار بود که در نهایت منجر به مجرم شناخته شدن دو سگ نگهبان زندان شد.

این سگ ها از نژاد سابلانیناک و جزو سگ های شکاری بودند که گارد بیرون و پای دیوارهای زندان را تشکیل می‌دادند و با هیبت ترسناکی که داشتند با عث ترس زندانیان می‌شدند.

رییس زندان هم به دلیل اینکه سگ ها هنگام فرار ۵ نفر زندانی زوزه نکشیدند و اجازه فرار به آنها را دادند، این دو حیوان را به حکم اعدام محکوم کرد. جمعیت حمایت از حیوانات با این اعدام مخالفت کردند اما هر دو سگ با شلیک چند گلوله اعدام شدند.

ارسال دیدگاه