کد خبر : 525984

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ زمان : ۱۸:۰۰

اعدام خبرنگار زن توسط داعش

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، محمد الجبوری یکی از افسران پلیس عراق امروز یکشنبه اعلام کرد: داعش خبرنگار زن را به نام ” اخلاص غانم الساعاتی ” و پدرش را به ضرب گلوله در منطقه القیاره در جنوب شهر موصل – مرکز استان نینوا – اعدام کرد. وی گفت: الساعاتی در یک روزنامه […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، محمد الجبوری یکی از افسران پلیس عراق امروز یکشنبه اعلام کرد: داعش خبرنگار زن را به نام ” اخلاص غانم الساعاتی ” و پدرش را به ضرب گلوله در منطقه القیاره در جنوب شهر موصل – مرکز استان نینوا – اعدام کرد.
وی گفت: الساعاتی در یک روزنامه محلی در نینوا فعالیت می کرد و اخبار استان را پوشش می داد و پدرش نیز نسخه های این روزنامه را در شهر موصل توزیع می کرد.

311096 885 اعدام خبرنگار زن توسط داعش

به گفته الجبوری، داعش الساعاتی و پدرش را فوریه ۲۰۱۵ از منزل شان ربوده بود.
از سوی دیگر منابع عراقی گزارش کردند که ۴۴ عضو داعش در شهرهای موصل و الرمادی به هلاکت رسیدند.
ذنون السبعاوی یکی از افسران پلیس استان نینوا در مصاحبه با خبرگزاری آلمان گفت: جنگنده های ائتلاف بین المللی روز شنبه به موضعی در منطقه الوائلی در غرب شهر موصل حمله کردند که به کشته شدن ۱۴ عضو ارشد داعش منجر شد.
وزارت پیشمرگه منطقه کردستان عراق نیز اعلام کرد که جنگنده های ائتلاف بین المللی به گروهی از نیروهای داعش در نزدیکی شهر سنجار حمله کرد که در این حمله ۱۹ داعشی کشته شدند و۷ دستگاه خودروی آنها منهدم شد.
یک منبع امنیتی شهر الرمادی مرکز استان الانبار نیز از کشته شدن ۱۱ عضو داعش پیش از نفوذ به منطقه البساتین در شرق این شهر خبر داد.

منبع : پایگاه خبری شبکه العالم
ارسال دیدگاه