کد خبر : 524558

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲ زمان : ۱۸:۰۰

اعتراف صهیونیست ها به نداشتن رهبر

به گزارش مجله اینترنتی‌ تازه‌های جهان ، «رؤوین ریولین» در مصاحبه با کانال دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت از اینکه به طور مکرر از نظام سیاسی در اسرائیل انتقاد کرده است، احساس راحتی دارد و گمان نمی کند که رهبری کنونی مسیر درست را طی می کند، ما نامزدهای زیادی داریم اما رهبری نداریم؛ وجود […]

به گزارش مجله اینترنتی‌ تازه‌های جهان ، «رؤوین ریولین» در مصاحبه با کانال دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت از اینکه به طور مکرر از نظام سیاسی در اسرائیل انتقاد کرده است، احساس راحتی دارد و گمان نمی کند که رهبری کنونی مسیر درست را طی می کند، ما نامزدهای زیادی داریم اما رهبری نداریم؛ وجود رهبر می تواند به همه ما کمک کند.
وی در خصوص انتقادهای برخی گروه ها علیه خود که او را «نژادپرست» خواندند، اظهار داشت که از این واکنش ها غافلگیر نشده است زیرا از وجود چنین احساسی علیه خود اطلاع داشته است .
ریولین همچنین با اشاره به اینکه حادثه سوزانده شدن چهار فلسطینی «ننگ بزرگی» است، از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواست تا جبهه یکپارچه علیه تروریسم روزافزون یهودیان و اصلاح روابط خارجی به خصوص با واشنگتن تشکیل دهد.
این اظهارات ریولین در حالی است که شهرک نشینان صهیونیست حدود دو هفته پیش خانه یک شهروند فلسطینی در روستایی در نابلس واقع در کرانه باختری را آتش زدند که در جریان آن «علی دوابشه» کودک شیرخواره این خانواده در اثر شدت سوختگی جان باخت که این حادثه تروریستی با واکنش و محکومیت جامعه جهانی مواجه شد.
رسانه های فلسطینی صبح امروز نیز گزارش دادند پدر این کودک که در بیمارستان تحت درمان بود در اثر شدت جراحت درگذشت و این در حالی است که مادر و فرزند ۴ ساله این خانواده نیز همچنان در بیمارستان تحت درمان هستند.
از سوی دیگر منابع فلسطینی گزارش دادند که شهرک نشینان صهیونیست امروز شنبه نیز سعی داشتند منزل یک فلسطینی دیگر در نزدیکی دو شهرک دوما و الطیبه واقع در مجاورت جاده منتهی به شهر اریحا را آتش بزنند که با مداخله به موقع شهروندان فلسطینی این تلاش آنها ناکام ماند.
غسان دغلس مسئول پرونده شهرک سازی در شمال کرانه باختری در این باره اظهار داشت که تعدادی از شهرک نشینان چند کوکتل مولوتف را به سمت منزل محمود الکعابنه پرتاب کردند اما ساکنان شهرک سریعا اقدام کرده و آتش را مهار کردند.
وی افزود که شهرک نشینان صهیونیست برای آتش زدن خانه های فلسطینیان از مواد اشتعال زای قوی استفاده می کنند.

منبع : خبرگزاری تسنیم
ارسال دیدگاه