کد خبر : 525196

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳ زمان : ۱۲:۰۶

اعترافات یک دختر ۱۷ ساله از شیطان‌پرستی

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، چندی پیش با ۱ دختر ۱۷ ساله که خود را شیطان‌پرست می‌داند، مصاحبه‌ای انجام شد. این دختر که نمی‌خواست نامش فاش شود، اعترافات تکان دهنده‌ای از نوع پرستش خود به زبان آورد. وی می‌گفت که مادر و پدرش نیز جزو یکی از گروه‌های قدیمی شیطان‌پرستی می‌باشند، او مناظری […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، چندی پیش با ۱ دختر ۱۷ ساله که خود را شیطان‌پرست می‌داند، مصاحبه‌ای انجام شد. این دختر که نمی‌خواست نامش فاش شود، اعترافات تکان دهنده‌ای از نوع پرستش خود به زبان آورد. وی می‌گفت که مادر و پدرش نیز جزو یکی از گروه‌های قدیمی شیطان‌پرستی می‌باشند، او مناظری را که شاهد آن‌ها بود، این طور بیان می‌کند:

«شیطان‌پرست ها باید قیافه خود را تا حد ممکن وحشتناک نشان دهند … زنان لباس‌های بلند سیاه بر تن و بر بینی خود حلقه‌های بزرگ آویزان می‌کنند و بر این حلقه‌ها هم زنجیرهای ضخیم می آویزند به این نشان که مطیع شیطان هستند و صورت خود را با رنگ و لوازم آرایشی سفید کرده و دور چشم‌های خود را سیاه و کبود می‌کنند و به گردن خود نیز حلقه‌های تیغ‌دار می‌بندند.

مردان نیز با لباس‌های سیاه، صورت‌های رنگ کرده و موهای تراشیده خود را وحشتناک جلوه می‌دهند … شیطان‌پرست ها از مراسم خود به خاطر شیطان، انسان‌ها را قربانی و تکه تکه کرده و گوشتشان را می‌خورند. من به همراه پدر و مادرم در این گونه آیین‌ها بارها شرکت کرده‌ایم. آنها بعضی از زن‌ها را به میز می‌بندند و به آنها تجاوز می‌کنند، حتی بچه‌های ۵ و ۶ ساله هم جزو قربانیان آنها هستند …»

این دختر ۱۷ ساله در ادامه اعترافات وحشتناک خود می‌گوید:

«وقتی بدن افراد قربانی با بیان بریده می‌شود، آنها به سختی فریاد می‌زنند و سپس هر کسی تکه‌ای از گوشت قربانی را می‌خورد!»

امروز در اروپا و آمریکا شیطان‌پرستی به فرقه و مد تبدیل شده که عده‌ای از جوانان آن کشورها، از سبک لباس و آرایش آنان تقلید می‌کنند.

26931 595 اعترافات یک دختر ۱۷ ساله از شیطان‌پرستی

ارسال دیدگاه