کد خبر : 525767

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳ زمان : ۱۰:۰۰

اشیاء بیگانگان در مریخ

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مریخ‌نورد کنجکاوی در سفر تحقیقاتی خود به سیاره سرخ طی ماه‌های اخیر اجسام و اشیای عجیب و غریبی را بر سطح مریخ یافته و تصاویری از این اشیا را به زمین فرستاده که هر یک از آنها به حیوان یا موجود عجیبی تشبیه شده است. به گزارش باشگاه […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مریخ‌نورد کنجکاوی در سفر تحقیقاتی خود به سیاره سرخ طی ماه‌های اخیر اجسام و اشیای عجیب و غریبی را بر سطح مریخ یافته و تصاویری از این اشیا را به زمین فرستاده که هر یک از آنها به حیوان یا موجود عجیبی تشبیه شده است.

%D9%85%D8%B1%DB%8C%D8%AE اشیاء بیگانگان در مریخ

به گزارش باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، محققان یوفو که به زندگی بیگانگان در سیارات دیگر باور دارند، می‌گویند این بی

گانگان از سیارات مختلف به مریخ رفت و آمد دارند و برخی از اشیا و ابزار عجیبی که بر سطح این سیاره سرخ پیدا می‌شود، متعلق به بیگانگان بوده که در مریخ جا مانده است. مریخ‌نورد کنجکاوی در سفر تحقیقاتی خود به سیاره سرخ طی ماه‌های اخیر اجسام و اشیای عجیب و غریبی را بر سطح مریخ یافته و تصاویری از این اشیا را به زمین فرستاده که هر یک از آنها به حیوان یا موجود عجیبی تشبیه شده است. این در حالی است که دانشمندان ناسا این تصاویر را زاییده واکنش ذهن پاریدولیا می‌دانند و آنها را تصورات ذهن و مغز انسان تلقی می‌کنند. اما محققان و کاشفان یوفو بر این باورند که هر یک از این تصاویر مربوط به اشیایی از تمدن‌ها و زندگی بیگانگانی است که در دیگر سیارات به سر می‌برند و این اشیا را در سفر به مریخ در این سیاره جا گذاشته‌اند.

چندی پیش در میان صخره‌های مریخ تصویری از تندیس سنگی معروف به ملکه مریخی به وسیله مریخ‌نورد کنجکاوی ضبط شد. همچنین در جریانی مشابه قطعه‌ای از یک سفینه فضایی ناشناس سقوط کرده در مریخ کشف شده است.

«آشوین واساوادا» از دوستداران موجودات بیگانه می‌گوید: ناسا مدام تلاش می‌کند تا شواهد به جا مانده از زندگی بیگانگان در مریخ را از عموم مردم جهان پنهان کند. با وجودی که هر روز اطلاعات و شواهد بیشتری از حضور بیگانگان در سطح کره زمین و حتی مریخ به چشم می‌خورد اما ناسا هنوز هم سعی می‌کند وجود بیگانگان و موجودات فرازمینی را تکذیب ‌کند.

ارسال دیدگاه