کد خبر : 526271

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ زمان : ۴:۰۰

اشتباه عجیب هاشمی رفسنجانی در یک پیام تسلیت

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج شیخ علی آل کاظمی فرزند مرحوم آیت‌الله حاج شیخ فرج‌الله کاظمی موموندی پس از سال ها تحمل رنج بیماری و بستری شدن در بیمارستان، در نهم شهریور سال جاری به دیار باقی شتافت. روز ۱۰ شهریور، سایت روابط عمومی تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیت هاشمی رفسنجانی را در رابطه با درگذشت […]

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج شیخ علی آل کاظمی فرزند مرحوم آیت‌الله حاج شیخ فرج‌الله کاظمی موموندی پس از سال ها تحمل رنج بیماری و بستری شدن در بیمارستان، در نهم شهریور سال جاری به دیار باقی شتافت.
روز ۱۰ شهریور، سایت روابط عمومی تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیت هاشمی رفسنجانی را در رابطه با درگذشت نماینده پیشین سلسله و دلفان  “حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج شیخ علی آل کاظمی انتشار داد. پیامی که در آن آقای هاشمی به جای نام بردن از این مرحوم، درگذشت پدر ایشان را تسلیت گفته است در حالی که پدر مرحوم حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاج شیخ علی آل کاظمی یعنی مرحوم آیت‌الله حاج شیخ فرج‌الله کاظمی در سال ۱۳۴۱ یک هفته قبل از وقوع حادثه مدرسه فیضیه در کربلا معلی فوت کرده اند و اکنون قبر ایشان در جوار حرم حضرت علی(ع) و نجف اشرف است.
به گزارش سفیر افلاک،قرار گرفتن این خبر روی سایت روابط عمومی تشخیص مصلحت نظام باعث شد که بسیاری از خبرگزاری های کشوری نیز این خبر را با اشتباه صورت گرفته در متن پیام هاشمی انتشار دهند.
گفتنی است از سوابق نماینده قبلی سلسله و دلفان می توان به حضور در دو دوره  در مجلس شورای اسلامی مسئولیت های دیگری همچون امامت جمعه پاکدشت استان تهران، مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی ابوریحان بیرونی، معاونت سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی نشریه سراسری ندای خاوران را بر عهده داشت.
متاسفانه رخ دادن این اشتباهات برای شخصی که یکی از علمای این کشور  بوده و سابقه علمی، فرهنگی و مبارزاتی بسیاری را در جهت حفظ نام در کارنامه خود داشته است؛ جای تامل دارد که چرا کوچکترین بررسی ازسوابق ایشان صورت نگرفته است.

86892 422 اشتباه عجیب هاشمی رفسنجانی در یک پیام تسلیت

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 10

کل نظرات : 1

 • آرمان

  تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۳۹۴

  برادر بسیا عزیزم چرا ؟ محض ملاحضه صحیح فرمایید و همچنین تفکر خودتان را
  انالله و اناالیه راجعون»
  درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی آل کاظمی، فرزند روحانی بزرگوار مرحوم حاج شیخ فرج‌الله کاظمی را به مردم سلسله و دلفان و خانواده داغدار ایشان تسلیت می‌گویم.
  عالم فرزانه‌ای که با سوابق مبارزاتی، پس از پیروزی انقلاب هم در خدمت مردم بود و علاوه بر دو دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی، ۱۵ سال با حکم امام راحل امام‌جمعه پاکدشت بود.
  با آرزوی علوّ درجات برای آن محقق و پژوهشگر، صبر و اجر بازماندگان را از درگاه خداوند خواستارم.
  اکبر هاشمی رفسنجانی
  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام
  , , , ,


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه