کد خبر : 532390

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ زمان : ۱۴:۰۰

اسد غربی ها را مسخره کرد: داشتم چمدان هایم را می‌بستم

مجری شبکه هلندی ام.بی.او در گفتگو بشار اسد اظهار داشت: مقامات آمریکایی هر از چندی از ضرورت “رفتن” شما سخن می گویند؛ اما دیروز وزیر خارجه آمریکا گفت که لازم نیست بشار اسد فورا از منصب خود کناره‌گیری کند و این که آمریکا برای تغییر نظام سوریه تلاش نمی کند حتی فرانسوی ها گفته اند […]

مجری شبکه هلندی ام.بی.او در گفتگو بشار اسد اظهار داشت: مقامات آمریکایی هر از چندی از ضرورت “رفتن” شما سخن می گویند؛ اما دیروز وزیر خارجه آمریکا گفت که لازم نیست بشار اسد فورا از منصب خود کناره‌گیری کند و این که آمریکا برای تغییر نظام سوریه تلاش نمی کند حتی فرانسوی ها گفته اند که رئیس جمهور سوریه می تواند بخشی از راه حل بحران باشد، ظاهرا شانس شما دارد تغییر می کند!
بشار اسد با لحنی تمسخر آمیز پاسخ داد: «از آنان به خاطر این حرف ها متشکرم!.. راستش داشتم چمدانهایم را می بستم که بروم، اما حالا می توانم بمانم»!
رئیس جمهور سوریه ادامه داد: ما برای سخنان آنان اهمیتی قائل نیستیم.. آنها این حرف ها را از چهار سال پیش تکرار کرده اند. آیا چیزی تغییر کرد؟ تا وقتی سوری ها بخواهند، می مانم و این که غربی ها بگویند رئیس جمهور باید الان یا شش ماه بعد یا شش سال بعد برود، باید بگویم که این موضوع ربطی به آنها ندارد!

منبع : پایگاه خبری شبکه العالم
ارسال دیدگاه