کد خبر : 1497

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ زمان : ۴:۰۸

استخاره بگیرید

در بخش « راهنمای کامل استخاره با قرآن کریم » ۶ شرط گرفتن استخاره صحیح با قرآن بیان شد که باید رعایت شوند. با توجه به شرط‌های ذکرشده، پیشنهاد ما استخاره از طریق نرم‌افزار استخاره از سایت رسمی دفتر مرجع عالیقدر آیت‌الله‌العظمی ناصر مکارم‌شیرازی است. چراکه از این طریق مواردی از شروط گفته‌شده رعایت می‌گردد. […]

در بخش « راهنمای کامل استخاره با قرآن کریم » ۶ شرط گرفتن استخاره صحیح با قرآن بیان شد که باید رعایت شوند.

با توجه به شرط‌های ذکرشده، پیشنهاد ما استخاره از طریق نرم‌افزار استخاره از سایت رسمی دفتر مرجع عالیقدر آیت‌الله‌العظمی ناصر مکارم‌شیرازی است. چراکه از این طریق مواردی از شروط گفته‌شده رعایت می‌گردد. زیرا از این شیوه: شما خودتان استخاره می‌گیرید، توسط این نرم‌افزار تمام صفحات استخاره قرآن شانس یکسان برای انتخاب‌ دارند، تفسیر و تأویل آیه از سوی آیت‌الله‌العظمی مکارم‌شیرازی که از مفسران برجسته‌ی قرآن هستند انجام می‌گیرد و غیره.

با مراجعه به آدرس ذیل می‌توانید وارد بخش استخاره شوید:

استخاره

 

توجه : لازم به ذکر است نرم‌افزارهای مخلتف استخاره با قرآن در بازار موجود هستند که متأسفانه بدون رعایت مسائل شرعی و غیرکارشناسانه طراحی گردیده‌اند، نظیر اینکه برخی از این نرم‌افزارها تعداد محدودی از صفحات قرآن کریم را شامل شده است که مناسب استخاره نیستند. لذا توصیه می‌شود از کامل‌ترین نرم‌افزار که در سایت رسمی دفتر آیت‌الله‌العظمی مکارم‌شیرازی موجود است، استفاده نمایید.

ارسال دیدگاه