کد خبر : 3470

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰ زمان : ۱۰:۳۵

اسامی ۱۰ فرآورده غذایی جعلی اعلام شد

سخنگوی سازمان غذا و دارو، اسامی ۱۰ ماده غذایی جعلی و غیر مجاز را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس محمد هاشمی گفت: ساندویج ژامبون گوشت با نام تجاری لقمه، سفره یکبار مصرف تولید یاس پلاستیک شرق با نام تجاری یاس پلاستیک با نام تجاری یاس، لوبیا سفید و برنج ارگانیک تولید گوکرن با نام […]

سخنگوی سازمان غذا و دارو، اسامی ۱۰ ماده غذایی جعلی و غیر مجاز را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس محمد هاشمی گفت: ساندویج ژامبون گوشت با نام تجاری لقمه، سفره یکبار مصرف تولید یاس پلاستیک شرق با نام تجاری یاس پلاستیک با نام تجاری یاس، لوبیا سفید و برنج ارگانیک تولید گوکرن با نام تجاری آبگینه، غیر مجاز و فاقد مجوز هستند.

وی ادامه داد: همچنین آبغوره با نام تجاری رباط، سرکه با نام تجاری شهر دلیجان، پنیر سوپر لیقوان شرکت طلوع لبن منتظران با نام تجاری نگین تک، لواشک با نام تجاری سوغات، فاقد مجوز و غیر مجاز هستند.

هاشمی افزود: واحدهای تولیدی رشته آش با نام تجاری ممتاز، بستنی میوه ای با نام تجاری آیس تک و پنیر گوسفندی تبریز با نام تجاری آذری لبن نیز به علت جعل اسناد بهداشتی اداره کل فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیر مجاز شناخته شده است.

وی گفت: از کسانی که این محصولات را در سطح عرضه مشاهده می کنند درخواست می شود در اسرع وقت، روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت های غذا و داروی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور یا نیروی انتظامی را مطلع سازند تا نسبت به جمع آوری آنها در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام شود.

ارسال دیدگاه