کد خبر : 524479

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹ زمان : ۲:۰۰

از هیچ روشی برای توقف برنامه هسته‌ای ایران دریغ نمی‌کنیم

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، موشه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز جمعه در مصاحبه‌ای با روزنامه اشپیگل آلمان مدعی شد که وی مسئول کشته شدن دانشمندان هسته‌ای ایران نیست. همزمان با نزدیک شدن به تصویب توافق هسته‌ای در کنگره آمریکا، موشه یعلون در گفتگو با این روزنامه اعلام کرد که این […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، موشه یعلون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز جمعه در مصاحبه‌ای با روزنامه اشپیگل آلمان مدعی شد که وی مسئول کشته شدن دانشمندان هسته‌ای ایران نیست.

همزمان با نزدیک شدن به تصویب توافق هسته‌ای در کنگره آمریکا، موشه یعلون در گفتگو با این روزنامه اعلام کرد که این رژیم از هیچ اقدامی برای تضمین عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای، حتی حمله نظامی دریغ نخواهد کرد.

وی دراین‌باره گفت: این مسئله کاملاً مشخص است، برنامه هسته‌ای نظامی ایران باید متوقف شود. ما از هر راهی برای توقف آن استفاده خواهیم کرد و حاضر به تحمل ایران هسته‌ای نیستیم. ترجیح می‌دهیم که این کار به‌وسیله تحریم‌ها انجام شود اما در نهایت باید گفت که اسرائیل باید قادر به دفاع از خود باشد.

یعلون در بخش دیگری از این مصاحبه مدعی شد که وی مسئول کشته شدن دانشمندان هسته‌ای ایران نبوده است اما در عین حال به این مسئله اشاره کرد که اسرائیل در صدد انجام حمله هوایی به تأسیسات هسته‌ای ایران بوده است.

منبع : تایمز اسرائیل
ارسال دیدگاه