کد خبر : 526965

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ زمان : ۱۴:۰۸

از فردا شبکه کودک داریم

شبکه تخصصی کودک که پیش از این با عنوان پویا شناخته می‌شد، با گسترده‌تر کردن فعالیت خود از این پس علاوه بر انیمیشن ساختارهای دیگر تلویزیونی را هم پخش خواهد کرد. این شبکه در قالب دو کانال خردسال و کودک و نوجوان برنامه‌هایش را به روی آنتن می‌فرستد. از ابتدای مهر ماه ساعت هشت صبح، […]

شبکه تخصصی کودک که پیش از این با عنوان پویا شناخته می‌شد، با گسترده‌تر کردن فعالیت خود از این پس علاوه بر انیمیشن ساختارهای دیگر تلویزیونی را هم پخش خواهد کرد. این شبکه در قالب دو کانال خردسال و کودک و نوجوان برنامه‌هایش را به روی آنتن می‌فرستد.
از ابتدای مهر ماه ساعت هشت صبح، کانال خردسال شبکه کودک و نوجوان با برند پویا رسما آغاز به کار خواهد کرد و با افزایش برنامه‌های جدید خود از پنج درصد به ۲۰ درصد و افزایش پخش برنامه‌های ایرانی از ۳۰ درصد به ۵۰ درصد از ساعت هشت الی ۱۴ برای خردسال فعالیت می‌کند.
طبق گفته‌های محمد سرشار مدیر شبکه کودک، نظارت دقیق تربیتی بر محتوای برنامه‌ها و متناسب‌سازی آن‌ها با الگوی رشد در این دوره سنی از ویژگی‌های اساسی کانال پویا خواهد بود.
همزمان با آغاز سال تحصیلی، کانال کودک نیز پخش آزمایشی برنامه‌های خود را آغاز خواهد کرد.
ویژگی‌های مهم این کانال، تخصصی شدن برنامه‌ها برای مخاطب کودک است و پخش برنامه‌های جدید آن با سهم ۲۰ درصد و پخش برنامه‌های ایرانی با سهم ۵۰ درصد خواهد بود.
پخش آزمایشی کانال کودک از ساعت ۱۴ الی ۲۲ شب خواهد بود.
از برند و هویت بصری کانال کودک نیز در پایان فصل پاییز رونمایی خواهد شد.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه