کد خبر : 469720

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ زمان : ۷:۱۵

ازدواج اجباری از من سارق مسلح ساخت

دختر جوانی که به همراه یک پسر پس از سرقت مسلحانه در اهواز روز گذشته در تهران دستگیر شد، جزئیات بیشتری از این حادثه را فاش کرد. به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، بعد از ظهر روز سه‌شنبه هفته گذشته مأموران یگان گشت پلیس آگاهی تهران در منطقه تهرانپارس با مشاهده یک دستگاه خودروی پیکان […]

دختر جوانی که به همراه یک پسر پس از سرقت مسلحانه در اهواز روز گذشته در تهران دستگیر شد، جزئیات بیشتری از این حادثه را فاش کرد.

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان، بعد از ظهر روز سه‌شنبه هفته گذشته مأموران یگان گشت پلیس آگاهی تهران در منطقه تهرانپارس با مشاهده یک دستگاه خودروی پیکان که زن و مرد جوانی سرنشین آن بودند، پس از استعلام شماره آن، متوجه شدند خودرو بیست روز پیش در پی یک سرقت مسلحانه به سرقت رفته است. در بازرسی از خودرو یک قبضه اسلحه کمری کشف شد و هر دو متهم تحویل پلیس آگاهی شدند و به سه فقره سرقت مسلحانه اعتراف کردند.

 

ازدواج اجباری

این دختر روز گذشته در آخرین مرحله از اعترافات خود عنوان کرد :

یک دختر شهرستانی هستم و چون خانواده ام به ازدواج های طایفه ای و قبیله ای اهمیت می‌دادند، چند ماه پیش والدینم از من خواستند تا با پسرعمویم که هیچ علاقه ای به او نداشتم ازدواج کنم. زمانی که با خواسته والدینم مخالفت کردم، آنها مرا تهدید به قتل کردند و از آنجایی که به جوان دیگری علاقه داشتم، تصمیم گرفتیم هر دو نفر فرار کنیم. سرانجام به دلیل اینکه پولی در اختیار نداشتیم، با تهیه یک قبضه اسلحه، در سه مرحله اقدام به سرقت مسلحانه خودرو کردیم و از اهواز به تهران آمدیم.

ارسال دیدگاه