کد خبر : 524380

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ زمان : ۲۳:۰۰

ادعای نیویورک‌ تایمز درباره «حاج قاسم»

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در ادعایی از سفر سردار قاسم سلیمانی به روسیه خبر داد و به نقل از دو منبع اطلاعاتی آمریکایی نوشت: وی اخیرا برای دیدار با رهبران روسی به مسکو سفر کرده است در حالی که بر اساس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل او اجازه ترک ایران را ندارد. به گزارش مجله […]

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در ادعایی از سفر سردار قاسم سلیمانی به روسیه خبر داد و به نقل از دو منبع اطلاعاتی آمریکایی نوشت: وی اخیرا برای دیدار با رهبران روسی به مسکو سفر کرده است در حالی که بر اساس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل او اجازه ترک ایران را ندارد.

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در ادعایی از سفر سردار قاسم سلیمانی به روسیه خبر داد و به نقل از دو منبع اطلاعاتی آمریکایی نوشت: وی اخیرا برای دیدار با رهبران روسی به مسکو سفر کرده است در حالی که بر اساس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل او اجازه ترک ایران را ندارد.
این روزنامه آمریکایی نوشت: ۲۴ جولای، یک هفته قبل از آن که کری در سنا حضور یابد، سلیمانی برای دیدار با وزیر دفاع روسیه و پوتین به مسکو رفت. سیلمانی یکی از بازیگران اصلی و بیانگر نفوذ ایران در منطقه است.
در این گزارش به نقل از مقامات اطلاعاتی آمریکا ادعا شده است: او با پرواز شمارخ ۵۱۳۰، ساعت شش  و پنجاه دقیقه صبح روز جمعه مورخ ۲۴ جولای عازم مسکو شده و روز سه شنبه، ۲۶ جولای ساعت ۱۰:۲۵ دقیقه شب با پروازی به شماره ۵۱۲۰ آنجا را ترک کرده است.
منبع : خبرگزاری نسیم
ارسال دیدگاه