کد خبر : 527510

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ زمان : ۱۸:۰۹

ادامه رفتارهای خلاف عرف بازیکن فوتبال

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران که با شنیدن نام وی بیشتر سابقه رفتارهای جنجالی اش در ذهن نقش می بندد همچان خبرساز است و رفتارهای خلاف عرفش ادامه دارد. در کارنامه این بازیکن سابق فوتبال پرسپولیس اخراج توسط مربیان و محکوم شدن به جریمه نقدی و محرومیت […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران که با شنیدن نام وی بیشتر سابقه رفتارهای جنجالی اش در ذهن نقش می بندد همچان خبرساز است و رفتارهای خلاف عرفش ادامه دارد.
در کارنامه این بازیکن سابق فوتبال پرسپولیس اخراج توسط مربیان و محکوم شدن به جریمه نقدی و محرومیت توسط کمیته انضباطی فوتبال به چشم می خورد.
این بازیکن جنجالی در هفته دوازدهم فصل۱۳۹۱–۱۳۹۰ و پس از گلزنی پرسپولیس تهران به داماش با حرکت شنیع خود اعتراض اهالی فوتبال و رسانه های بین الملل را برانگیخت تا جایی که ولی‌الله حسنی یکی از قضات دادگاه کیفری استان تهران خواستار حبس و شلاق وی شد. این حرکت وی علاوه بر رسانه‌های ایران در رسانه‌های خارج از ایران نیز بازتاب داشت.
این بازیکن جنجالی پس از گذشت چندسال و باتوجه به اینکه ۳۱ساله شده هنوز اقدامات جنجالی و خارج از عرف خود را کنار نگذاشته و اینگونه که مشخص است تصمیم گرفته به تقلید از بازکنان و شخصیت های غربی، بسیاری از رفتارهای زشتی که خارج از عرف ایران اسلامی است را دنبال کند.
این بازکن پرحاشیه به تازگی عکس عریانی از خود در فضای مجازی به نمایش گذاشته که نه تنها بازخورد مثبتی نداشته بلکه به عنوان یک الگو برای نوجوانان و جوانان عاشق فوتبال خود را دوباره انگشت نما کرده است.
.
3636439 326 ادامه رفتارهای خلاف عرف بازیکن فوتبال
.
3636421 449 ادامه رفتارهای خلاف عرف بازیکن فوتبال
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه