کد خبر : 181674

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲ زمان : ۸:۳۱

اختلاف سلیقه زن و شوهر برای تنبیه کودک

جین و پت زن و شوهر جوان کانادایی حدود ۲ سال پیش صاحب یک دختر شیطان و بازیگوش شدند. آنها از حدود ۳ ماه پیش در مورد تنبیه کاترین دختر کوچکشان اختلاف سلیقه پیدا کردند. این زن و شوهر جوان نوع تنبیه کودک را در تربیت او مؤثر می‌دانستند و همین عاملی شد تا پایشان […]

جین و پت زن و شوهر جوان کانادایی حدود ۲ سال پیش صاحب یک دختر شیطان و بازیگوش شدند. آنها از حدود ۳ ماه پیش در مورد تنبیه کاترین دختر کوچکشان اختلاف سلیقه پیدا کردند. این زن و شوهر جوان نوع تنبیه کودک را در تربیت او مؤثر می‌دانستند و همین عاملی شد تا پایشان به دادگاه کشیده شود.

جین معتقد بود که روش شوهرش برای زدن به پشت کودک او را خشن تر از قبل کرده و شیطنتش را بیشتر می‌کند ولی پت معتقد بود این کار خللی به روحیه کاترین وارد نمی‌کند. همین مسأله کوچک که می‌توانست حتی با راهنمایی یکی از همسایگان با تجربه آنها حل شود، چند هفته این موضوع دعوای شب و روز آنها بود تا اینکه هر دو تصمیم به شکایت از یکدیگر در دادگاه گرفتند و در نهایت دادخواست طلاق دادند.

دادگاه هم نتوانست هیچ کدام را راضی به کوتاه آمدن کند و به این ترتیب جین و پت به صورت توافقی از هم جدا شدند و به رأی دادگاه که عدم صلاحیت آنها را تأیید کرده بود، دخترکشان را تحویل یک مؤسسه نگهداری از اطفال بی سرپرست شد تا تنها کسی که از این جدایی مضحک رنج ببرد، کاترین دو ساله باشد.

ارسال دیدگاه