کد خبر : 513758

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱ زمان : ۱۳:۳۰

احیای تمدن اسلامی راهبرد اساسی ایران است

علاء الدین بروجردی ظهر پنجشنبه در اولین دوره همایش انجمن های علمی و فرهنگی دبیرستان نمونه دولتی ولی عصر(عج) در سالن همایش فرمانداری ویژه بروجرد با اشاره به بیانات مقام  معظم رهبری مبنی بر اینکه بروجرد شهر استعدادهای درخشان است، اظهار داشت: مبنای خلقت و هستی، علم و دانش است و همه انسانها دانش آموزان […]

علاء الدین بروجردی ظهر پنجشنبه در اولین دوره همایش انجمن های علمی و فرهنگی دبیرستان نمونه دولتی ولی عصر(عج) در سالن همایش فرمانداری ویژه بروجرد با اشاره به بیانات مقام  معظم رهبری مبنی بر اینکه بروجرد شهر استعدادهای درخشان است، اظهار داشت: مبنای خلقت و هستی، علم و دانش است و همه انسانها دانش آموزان مکتب الهی هستند.

وی با بیان اینکه زیبایی های خلقت بسیارند و درک تسبیح موجودات برای همه امکان پذیر نیست، افزود: قرآن یک تحلیل سیاسی نیست که غلط باشد بلکه عین واقعیت هستی است و کسانی که ایمان آورده اند به درجات بالای علمی دست پیدا کرده اند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهبرد امروز جمهوری اسلامی ایران که مقام معظم رهبری توجه ویژه ای نسبت به آن دارد احیای مجدد تمدن اسلامی است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت انجمن های علمی و فرهنگی دانش آموزان بروجرد افزود: فعالیت این انجمن ها نمونه ای بسیار بزرگ و الگویی مناسب در سطح علمی است.

بروجردی اظهار داشت: خوشبختانه امروز جمهوری اسلامی بر ریل پر شتاب احیای تمدن اسلامی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: مدارس دولتی همچون بحرالعلوم امروز کاری ارزشمند و ابتکارت علمی داشته اند که جای تقدیر دارد و البته دانش آموزان باید بدانند علم در کنار تزکیه مهم است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در قرآن تزکیه بر تعلیم مقدم دانسته شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی کشور در ادامه با اشاره به مذاکرات اخیر هسته ای ایران خاطر نشان کرد: آمریکا نمی تواند ادعا کند که ایران حق غنی سازی نداشته باشد یا اینکه ایران این موضوع را بپذیرد.

وی تاکید کرد: دیگر قرون وسطی سپری شده و اعمال ظلم کافی است و بدانند که این دانش را به عنوان صدقه به ملت ایران نداده اند.

منبع : خبرگزاری مهر

ارسال دیدگاه