کد خبر : 5160

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲ زمان : ۱۰:۲۰

احمدی‌نژادی‌ها برای آقاتهرانی فیلم رو کردند

هواداران محمود احمدی‌نژاد با انتقاد از اظهارات مرتضی آقاتهرانی در برنامه شناسنامه، از وی گلایه کرده‌اند که چرا سخنانی را که در اردیبهشت ۹۰ در حسینیه حضرت جوادالائمه اصفهان بر زبان رانده، در تلویزیون تکرار نکرده است. به نوشته انتخاب، در بخشی از این ویدئو، آقاتهرانی می‌گوید: «رئیس جمهور شما را من دو بار فوق […]

هواداران محمود احمدی‌نژاد با انتقاد از اظهارات مرتضی آقاتهرانی در برنامه شناسنامه، از وی گلایه کرده‌اند که چرا سخنانی را که در اردیبهشت ۹۰ در حسینیه حضرت جوادالائمه اصفهان بر زبان رانده، در تلویزیون تکرار نکرده است.
به نوشته انتخاب، در بخشی از این ویدئو، آقاتهرانی می‌گوید: «رئیس جمهور شما را من دو بار فوق العاده ناراحت دیدم که اشک در چشمانش جمع شد در حال حرف زدن. یک بار وقتی بود که تهمت زدند ایشان یهودی است! دلیل هم محکم! می دانید دلیلشان چه بود؟ اسم داداش داود است! به جان شما یک آقایی همین را به خود من گفت. گفتم به چه دلیل یهودی است! گفت داود یهودی است. برهان را تماشا کنید چقدر مستدل! تو نون جو می خوری؟ یک بار دیگر هم ایشان دیدم خیلی ناراحت شد. گفتم می گویند شما با ولایت فقیه مشکل دارید، [احمدی نژاد] گفت: «خدا می داند همه جایم سوخت!»
.
منبع : نواندیش
ارسال دیدگاه