کد خبر : 5874

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ زمان : ۷:۵۱

آیت الله مکارم تجاوز آل سعود به یمن را محکوم کرد

آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه‌ای فاجعه جنگ اخیر در یمن که به دست رژیم آل سعود ایجاد شده است را محکوم کرد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: بار دیگر تخریب یکى دیگر از کشورهاى اسلامى یعنى یمن به دست خود مسلمان‌ها و با بودجه خودشان آغاز شد. دیروز کشور لیبى […]

آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه‌ای فاجعه جنگ اخیر در یمن که به دست رژیم آل سعود ایجاد شده است را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بار دیگر تخریب یکى دیگر از کشورهاى اسلامى یعنى یمن به دست خود مسلمان‌ها و با بودجه خودشان آغاز شد.

دیروز کشور لیبى و سوریه و بخش عظیمى از کشور عراق مورد تخریب قرار گرفت، تخریبى که تا ده‌ها سال دیگر مرمت نخواهد شد و امروز نوبت یمن است و فردا هم نوبت تخریب‌کنندگان.

جهان‌خواران که اسلام نیرومند را بزرگ‌ترین مانع راه منافع نامشروع خود مى‌دانند، این برنامه عجیب و حیرت‌آور و بى‌سابقه را تنظیم کرده‌اند که در کنارى بنشینند و مسلمانان را بر ضدّ یکدیگر تحریک کنند و کشورهاى آنها را به دست خودشان ویران سازند و این نیروى عظیم را در هم بکوبند.

و عجب‌تر این‌که مى‌بینند اسرائیل، یعنى سرسخت‌ترین دشمن اسلام از این برنامه حمایت مى‌کند و آشکارا قول همکارى مى‌دهد، باز هم تسلیم خواسته‌هاى آنها مى‌شوند.

از آن بدتر این‌که مجامع بین‌المللى در هیچ یک از این هجوم‌هاى ویرانگر موضع درستى نگرفته است و با سکوت یا اظهار نظرهاى سست خود بر این آتشِ سوزان بنزین ریختند.

منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه