کد خبر : 532168

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ زمان : ۲۲:۰۰

آیت الله امجد: فراجناحی عمل می‌کنم

داوطلب نمایندگی در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان،‌ گفت: سیاسی نیستم؛ فراجناحی عمل می‌کنم. آیت‌الله امجد در جمع خبرنگاران در ستاد انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در وزارت کشور، اظهار کرد: اولویت ما حمایت از اصول ارزشی انقلاب اسلامی بوده و است. وی ادامه داد: من سیاسی نیستم و فراجناحی عمل می‌کنم. در دوره […]

داوطلب نمایندگی در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان،‌ گفت: سیاسی نیستم؛ فراجناحی عمل می‌کنم.
آیت‌الله امجد در جمع خبرنگاران در ستاد انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در وزارت کشور، اظهار کرد: اولویت ما حمایت از اصول ارزشی انقلاب اسلامی بوده و است.
وی ادامه داد: من سیاسی نیستم و فراجناحی عمل می‌کنم. در دوره سوم مجلس خبرگان نیز ثبت‌نام کردم اما رأی‌ام به حدنصاب نرسید.
امجد همچنین در ارتباط با بحث نظارت بر رهبری گفت: رهبری مقام عالی کشور است و باید از آن حمایت کنیم.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا، مبنی بر ضرورت جوان‌گرایی در خبرگان، گفت: مهم است که نیروهای جوان وارد مجلس خبرگان شوند؛ نمونه‌اش شوری است که حضور سیدحسن خمینی جوان برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس خبرگان ایجاد کرده است. امیدواریم که انتخاباتی باشکوه را در پیش داشته باشیم.
بر اساس این گزارش، حضور و ثبت‌نام آیت‌الله امجد و حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در ستاد انتخابات وزارت کشور به صورت همزمان رخ داد.
منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا )
ارسال دیدگاه