کد خبر : 524471

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ زمان : ۱۲:۰۰

آموزش و پرورش در تهران چه تعداد نیروی جدید و در چه رشته هایی جذب می کند؟

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۸ دبیر و ۳۱ آموزگار مرد در تهران از طریق آزمون استخدامی خبر داد. محمد حسین سلیمی جهرمی  درباره اینکه تا روز گذشته مسئولان آموزش و پرورش در خصوص عدم جذب نیرو در شهر […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه های جهان ، رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۸ دبیر و ۳۱ آموزگار مرد در تهران از طریق آزمون استخدامی خبر داد.
محمد حسین سلیمی جهرمی  درباره اینکه تا روز گذشته مسئولان آموزش و پرورش در خصوص عدم جذب نیرو در شهر تهران از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر می‌دادند این در حالی است که در بخشنامه آزمون استخدامی سهمیه‌های استخدام برای شهر تهران لحاظ شده است و همین موضوع باعث ایجاد سردرگمی و سوال برای داوطلبان شده که بالاخره تهران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب نیرو دارد یا خیر؟ اظهار کرد:‌ جذب نیرو در شهر تهران قطعی است.
وی افزود: جذب نیرو در شهر تهران براساس موارد مورد نیاز در دوره‌ ابتدایی و شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش انجام می‌شود و اگر اظهار نظری از سوی مسئولان صورت گرفته است در خصوص عدم جذب نیرو در برخی از رشته‌های شاخه نظری است.
به گزارش تسنیم، ۳۴ استادکار مرد و یک استادکار زن در رشته طراحی و دوخت در شهر تهران جذب می‌شوند، ۲۵ هنرآموز مرد و ۵ هنر آموز زن ( ۲ نفر در رشته حسابداری، ۲ نفر در رشته طراحی و دوخت و یک نفر در رشته انیمیشن) در شهر تهران جذب می‌شوند. ۱۱۸ دبیر مرد در شهر تهران در رشته‌های تربیت بدنی، ریاضی، زیست، عربی، فیزیک، ادبیات فارسی، دینی و قرآن، زبان انگلیسی، شیمی و علوم اجتماعی در شهر تهران جذب می‌شوند و دبیر زن جذب نمی‌شود. ۳۱ آموزگار ابتدایی مرد در شهر تهران جذب می‌شوند و آموزگار زن جذب نمی‌شود. ۲۰ مربی پرورشی مرد در شهر تهران جذب می‌شود.

منبع : خبرگزاری تسنیم
ارسال دیدگاه