کد خبر : 29304

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ زمان : ۷:۰۰

آموزش‌ قرآن کریم : عمومی، سنتی، کلاسیک

سعید مهوشیان، قاری بین‌المللی کشورمان یک جلسه ثابت در مشهد دارد که در هیئت انصار فاطمی(س) واقع در خیابان خسروی، کوچه شوکت‌الدوله برگزار می‌شود. این جلسه که دوشنبه شب‌ها ساعت ۲۰ الی ۲۲ تشکیل می‌شود، در آن آموزش‌های عمومی، سنتی و کلاسیک ارائه شده و عموم علاقه‌مندان می‌توانند در این جلسه استاد مهوشیان حضور یابند. […]

سعید مهوشیان، قاری بین‌المللی کشورمان یک جلسه ثابت در مشهد دارد که در هیئت انصار فاطمی(س) واقع در خیابان خسروی، کوچه شوکت‌الدوله برگزار می‌شود.

این جلسه که دوشنبه شب‌ها ساعت ۲۰ الی ۲۲ تشکیل می‌شود، در آن آموزش‌های عمومی، سنتی و کلاسیک ارائه شده و عموم علاقه‌مندان می‌توانند در این جلسه استاد مهوشیان حضور یابند.

.

8587713791551239751120391006 آموزش‌ قرآن کریم : عمومی، سنتی، کلاسیک

.

بر اساس این گزارش، سعید مهوشیان متولد سال ۱۳۴۶ از مشهد است که از سن ۱۰ سالگى در مسجد تربتیها واقع در خیابان امام رضا(ع) مشهد روخوانى قرآن را فرا گرفت و از آن به بعد با تشویق‌های پدر و مادر وارد جامعه قرآنی شد. با حضور در جلسات قرآن مرحوم سیدحسین حافظیان آموزش قرآن خویش را ادامه داد و همچنین از حضور مرحوم محمدعلی اوحدی و جواد رفیعی بهره جست.

این قاری بین المللی قرآن کشورمان در مسابقات دانش‌آموزان در مقطع راهنمایى و دبیرستان در طول پنج سال شرکت مداوم داشت که مى‌توان به مقام اول در طول این سال‌ها در سطح مشهد و استان خراسان اشاره کرد.

کسب مقام سوم مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزان سراسر کشور سال ۶۲، رتبه نخست مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزان سراسر کشور سال ۶۳، مقام چهارم مسابقات سراسرى قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه سال ۷۱، رتبه نخست مسابقات بین‌المللى قرآن کریم سوریه سال ۷۱ و رتبه نخست مسابقه قرآن کریم جمعیت قرآن لبنان در سال ۷۲ از جمله مقام‌های داخلی و بین‌المللی سعید مهوشیان است.

.

8587714738351398797716332955 آموزش‌ قرآن کریم : عمومی، سنتی، کلاسیک

.

این استاد قرآن که از سال ۷۰ جلسه‌داری و تدریس قرآن را ابتدا با جلسات فامیل آغاز کرده بود، فعالیت‌های قرآنی دیگری نیز داشته است که می‌توان به اعزام به جبهه‌هاى جنوب جهت تبلیغ قرآن و اجراى برنامه‌هاى قرآنى در زمان جنگ تحمیلى، برگزارى کلاس آموزش قرآن در صنابع خودکفایى سپاه در دوره خدمت سربازى، اداره جلسه قرائت قرآن کریم صنف لوازم خانگى مشهد و … اشاره کرد.

همچنین اعزام به کشورهاى نیجریه، غنا، بوسنى و هرزگوین، اتیوپی، آفریقاى جنوبی، هندوستان، پاکستان، سوریه و لبنان از سوى سازمان تبلیغات اسلامى و اعزام به عربستان سعودى توسط سازمان اوقاف و امور خیریه جهت انجام مراسم سیاسى ـ عبادى حج را از دیگر فعالیت‌های این استاد قرآن می‌توان برشمرد.

منبع : خبرگزاری قرآن

ارسال دیدگاه