کد خبر : 525738

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲ زمان : ۱۲:۰۹

آمریکا دست از پا خطا کند تمام منافع‌اش را به آتش می‌کشیم

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز طی سخنانی در تجمع بزرگ ۵۰هزار نفری گردانهای بسیج که در قالب رزمایش اقتدار ثارالله در بوستان ولایت تهران برگزارشد، با اشاره به استراتژی های دشمن در تحریم و تهدید به استفاده از گزینه روی میز […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز طی سخنانی در تجمع بزرگ ۵۰هزار نفری گردانهای بسیج که در قالب رزمایش اقتدار ثارالله در بوستان ولایت تهران برگزارشد، با اشاره به استراتژی های دشمن در تحریم و تهدید به استفاده از گزینه روی میز علیه انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران با صبر و ایستادگی و پیروی از فرهنگ عاشورا این راهبرد ننگین را شکست و دشمنی را که دائم تهدید می کرد، وادار شد به مسیر دیپلماسی تن دهد.

سلامی خاطرنشان کرد: این ملت ایران بود که برای اولین بار در تاریخ پیدایش امپراطوری ها و حیات یک قدرت به ظاهر مسلط جهانی، او را وادار به تغییر رفتار و راهبرد کرد.

وی تجمع امروز بسیجیان را نمادی از استکبار ستیزی و بی اعتمادی به دشمنان کوچک و بزرگ دانست و گفت: این ملتی است که تصمیم گرفته برای همیشه خود را در تاریخ، مستقل و پایدار و پیشرفته نشان دهد.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر ذخیره سازی قدرت دفاعی و هوشمند و ویران کننده نیروهای مسلح کشورمان تصریح کرد: با این نگاه است که ما هم مانند امام راحل می گویم امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

سلامی افزود: مقامات امریکا هرچه می خواهند بگویند اما نمی توانند هر آنچه می خواهند عمل کنند.

وی با بیان اینکه منافع حیاتی دشمن زیر برد آتش ماست، ادامه داد: تفاوت میان گفتار و عمل آنها، تفاضل بین خیال و رویاست با توانایی آنها برای عمل.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه هم مخالفان و هم موافقان توافق هسته ای در آمریکا به دنبال دشمنی با ملت ایران بوده و مانند دو لبه یک قیچی علیه انقلاب اسلامی عمل می کنند، گفت: اگر بخواهند دست به سمت گزینه نظامی ببرند، انگشتهایشان را قطع می کنیم.

وی ادامه داد: چه توافق بشود و چه نشود، حامی ملت های مظلوم و مسلمان در برابر سلطه آمریکا خواهیم بود.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: چه توافق بشود و چه نشود، پیشرفت های علمی و فنی خود را برای تبدیل شدن به یک تکیه گاه برای تمدن بزرگ اسلامی دنبال می کنیم و هیچگاه ظرفیت های اقتصادی خود را در اختیار نظام سلطه نمی گذاریم و فرش قرمز زیر پای مقامات سلطه قرار نمی دهیم.

سلامی تصریح کرد: ما اجازه نفوذ اندیشه های غرب گرایانه را نه در پیکره جامعه و نه اجتماعات روشنفکریمان نخواهیم داد و از از همه مسئولان سیاسی و مقامات هم می خواهیم همانطور که رهبری معظم انقلاب فرمودند، با روحیه، ثبات قدم و توجه به ادبیات انقلابی، همواره رفتار و گفتار خود را با دشمن تنظیم کنند.

وی گفت: ما بنا به فرمان رهبر معظم انقلاب، با تمام توان، در همه میدانها و عرصه ها حاضر خواهیم بود.

منبع : جام جم آنلاین
ارسال دیدگاه