کد خبر : 525224

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ زمان : ۶:۰۰

آمار زندانیان ایرانی در آمریکا

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه ضمن رد شایعات مطرح شده در خصوص تبادل زندانیان ایران و آمریکا گفت: امیدواریم هرچه زودتر شرایط آزادی ۱۹ایرانی زندانی مرتبط با تحریم ها در آمریکا فراهم شود. به گزارش ایرنا، حسن قشقاوی روز سه شنبه در حاشیه آیین ترحیم برادر قائم مقام […]

معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزیر امور خارجه ضمن رد شایعات مطرح شده در خصوص تبادل زندانیان ایران و آمریکا گفت: امیدواریم هرچه زودتر شرایط آزادی ۱۹ایرانی زندانی مرتبط با تحریم ها در آمریکا فراهم شود.
به گزارش ایرنا، حسن قشقاوی روز سه شنبه در حاشیه آیین ترحیم برادر قائم مقام وزیر امور خارجه در مسجد جامع شهرک غرب در جمع خبرنگاران افزود: علاوه بر این تعداد حدود ۶۰ ایرانی نیز به دلیل دیگر جرایم (غیرسیاسی) در زندان های آمریکا به سر می برند.
وی ضمن رد موضوع تبادل جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن پست با ایرانیان زندانی در آمریکا گفت: هیچ بحثی در مورد تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا مطرح نیست.
معاون وزیر امور خارجه در ادامه با اشاره به افزایش قابل توجه صدور ویزا برای ایرانیان گفت: این امر نشان دهنده افزایش اعتبار گذرنامه ایرانی براساس سیاست های موثر و منطقی دولت در عرصه سیاست خارجی است.

منبع : سایت خبری تحلیلی عصر ایران
ارسال دیدگاه