کد خبر : 528824

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ زمان : ۰:۰۱

آمادگی بشار اسد برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سوریه

یک هیئت پارلمانی روسیه روز جمعه با هدف انجام ماموریت سیاسی و انسان دوستانه وارد دمشق شد. «الکساندر یوشینکو» نماینده پارلمان روسیه اظهار داشت که هیئت روسی روز گذشته با «محمد جهاد اللحام» رئیس پارلمان سوریه دیدار و سپس با «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه دیدار و گفتگو کرد. یوشینکو در این رابطه به نقل […]

بشار اسد آمادگی بشار اسد برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سوریه

یک هیئت پارلمانی روسیه روز جمعه با هدف انجام ماموریت سیاسی و انسان دوستانه وارد دمشق شد.

«الکساندر یوشینکو» نماینده پارلمان روسیه اظهار داشت که هیئت روسی روز گذشته با «محمد جهاد اللحام» رئیس پارلمان سوریه دیدار و سپس با «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه دیدار و گفتگو کرد.

یوشینکو در این رابطه به نقل از بشار اسد اعلام کرد که وی آماده بررسی اصلاح قانون اساسی سوریه و اعلام انتخابات پارلمانی این کشور را دارد.

وی گفت: بشار اسد در دیدار با هیئت روسی اعلام کرد در صورتی که ملت سوریه بخواهند، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد.

گفتنی است بشار اسد هفته گذشته در نخستین سفر خارجی خود پس از آغاز بحران سوریه در سال ۲۰۱۱ تاکنون به روسیه سفر و با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه دیدار کرد.

در همین حال «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه روز گذشته تاکید کرده بود برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری در سوریه باید بخشی از روند سیاسی این کشور باشد.

ارسال دیدگاه