کد خبر : 3522

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ زمان : ۸:۰۷

آشنایی با حلقه‌های بند انگشتی (میدی رینگ)

آشنایی با حلقه‌های بند انگشتی یا میدی رینگ ,  این روزها گرایش تازه ای در دنیای مد جواهرات همه گیر شده است و آن حلقه‌های بند انگشتی یا میدرینگ است. حلقه‌های بند انگشتی یا میدی رینگ در خیابان‌های نیویورک بسیاری از خانم‌ها را می‌بینید که از این حلقه‌ها در انگشتان خود دارند. اما میدی رینگ‌ها چه هستند؟ […]

آشنایی با حلقه‌های بند انگشتی یا میدی رینگ ,  این روزها گرایش تازه ای در دنیای مد جواهرات همه گیر شده است و آن حلقه‌های بند انگشتی یا میدرینگ است.

حلقه‌های بند انگشتی یا میدی رینگ

در خیابان‌های نیویورک بسیاری از خانم‌ها را می‌بینید که از این حلقه‌ها در انگشتان خود دارند. اما میدی رینگ‌ها چه هستند؟ میدرینگ‌ها حلقه‌هایی هستند که برای دست کردن در بین دو بند انگشت طراحی شده اند. همچنین این انگشترها برای هرکدام از انگشتان استفاده میشوند. با این حلقه‌ها شما میتوانید ظاهری جذاب و خیره کننده به به هرکدام از انگشتان و حتی همه آنها بدهید.

 

مید رینگ‌ها به برجسته تر شدن مانیکور ناخن‌های شما کمک میکند. این حلقه‌های تازه مد شده به شکل‌ها و اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته میشوند و به شما اجازه میدهد تا با هر سلیقه ای از آنها استفاده کنید. شما میتوانید با این حلقه‌ها شیک و مد روز باشید و یا به ظاهری شیفته وار و رام نشدنی دست یابید. در هرکدام از این مودها هستید یا میخواهید به آن دست پیدا کنید، میتوانید میدیرینگ ی مناسب برای خرید پیدا کنید.

www.takroj.ir 3000125981 آشنایی با حلقه‌های بند انگشتی (میدی رینگ)

حلقه‌های بندانگشتی هم بصورت تک و هم بصورت سری ساخته میشوند. اشکال این حلقه‌ها میتواند چرخشی، اشکال حیواناتی مانند مار، اژدها و  … ، حروف و کلمات،  و یا حلقه‌های ساده باشند. همچنین این انگشترها با استیل، نقره، طلا و … ساخته میشوند.

 

حلقه‌هایی در سبک گرانج (Grunge) و به شکل اسکلت نیز موجود است. برای بعضی‌ها این مد تازه چنان جذاب بوده است که جعبه زیورآلات و جواهراتشان پر از این انگشترها و انگشتانشان تقریبا با این حلقه‌ها پوشیده شده است.

 

برای آنها که در دنیای مد سیر میکنند، این نکته بسیار خوشایند است که این حلقه‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند و قیمت آنها از چند دلار شروع میشود. البته مانند هر زیورالات دیگری، میدی رینگ های گرانتری در بازار برای خرید موجود است. شما هم اگر میخواهید مد جدید و متفاوتی را امتحان کنید، میتوانید انگشترهای نیم بند را مدنظر قرار دهید. فقط ممکن است نتوانید از آنها دل بکنید!

ارسال دیدگاه