کد خبر : 91087

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸ زمان : ۷:۰۰

آشتی زوج جوان با روش ابتکاری / طنز واقعی

لافتن به دلیل مشاجره تلفنی با همسرش جسی در محل کارش پشیمان شده بود و به همین دلیل با یک دسته گل وارد خانه شد و همسرش را مشغول پخت و پز در آشپزخانه دید. مرد جوان با خوشرویی به سراغ همسرش رفت و با گرفتن دسته گل در مقابل صورت زن جوان از او […]

لافتن به دلیل مشاجره تلفنی با همسرش جسی در محل کارش پشیمان شده بود و به همین دلیل با یک دسته گل وارد خانه شد و همسرش را مشغول پخت و پز در آشپزخانه دید. مرد جوان با خوشرویی به سراغ همسرش رفت و با گرفتن دسته گل در مقابل صورت زن جوان از او به خاطر درگیری لفظی صبح معذرت خواهی کرد. ولی هیچ جوابی از جسی شنیده نشد. لافتن حدود یک ساعت با جسی حرف زد و او را صدا کرد ولی نه تنها هیچ جوابی نشنید، بلکه هیچ صدایی از او بلند نشد. ناگهان لافتن فکری به سرش زد. او به داخل آشپزخانه رفت و یک قابلمه بزرگ برداشت و با یک قاشق شروع به نواختن روی قابلمه کرد.

سر و صدای زیادی بلند شد و بعد از چند دقیقه تمام همسایه های اطراف آپارتمان محل سکونت آنها به در خانه شان آمدند و علت این سر و صدا را جویا شدند. جسی فقط در را باز گذاشته بود و همسرش را نشان می‌داد. وقتی تمام همسایه ها جمع شدند، لافتن دست از نواختن قاشق روی قابلمه برداشت و رو به همسایه ها گفت : حدود ۲ ساعت است که به خانه آمده ام اما از این قابلمه و قاشق و همینطور از شما همسایه ها صدا بلند شد ولی هیچ صدایی از جسی بلند نشد.

این حرف معنادار لافتن بمب خنده ای در میان حاضران منفجر کرد که در نهایت باعث خنده جسی هم شد و به این ترتیب با یک روش کاملاً ابتکاری این زوج جوان آشتی کردند.

ارسال دیدگاه