کد خبر : 524214

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ زمان : ۱۵:۰۰

آسانسور کم ظرفیت

همه می‌دانیم هر آسانسوری ظرفیت محدودی دارد ولی ظاهراً در سرعت آن محدودیتی وجود ندارد. سریع‌تری آسانسور جهان تا چند وقت دیگر در کشور تایوان به بهره‌برداری آسان خواهد رسید. سرعت این لامصب به ۱ کیلومتر در دقیقه می‌رسد؛ منتها باید دید که آیا با مسافرش به مقصد می‌رسد یا اینکه فرد سوار آسانسور احتمالاً […]

همه می‌دانیم هر آسانسوری ظرفیت محدودی دارد ولی ظاهراً در سرعت آن محدودیتی وجود ندارد. سریع‌تری آسانسور جهان تا چند وقت دیگر در کشور تایوان به بهره‌برداری آسان خواهد رسید.

سرعت این لامصب به ۱ کیلومتر در دقیقه می‌رسد؛ منتها باید دید که آیا با مسافرش به مقصد می‌رسد یا اینکه فرد سوار آسانسور احتمالاً از سقف آخرین طبقه خواهد زد بیرون؟

به وسیله این وسیله، مسافران عمودی به شهر می‌توانند در عرض ۳۰ ثانیه ( همان ۳ سوت سابق ) از طبقه اول ۱ آپارتمان به طبقه دوم آن برسند (در حقیقت پرت شوند)

از آنجا که در روزگار ما مردم برای رسیدن به کار خود عجله دارند، این افزایش سرعت آسانسور را گرامی می‌داریم و به فال نیک می‌گیریم.

پیشنهاد بهتر : اگر برای آسانسور، سوخت موشک در نظر گرفته شود، در ۱ چشم برهم زدن، مسافران می‌توانند از زیر زمین به پشت‌بام ۱ برج آسمان خراش پرتاب شوند. شایان ذکر است که در مسیر برگشت، احتیاج به سوخت نیست. خودش می‌افتد می‌سوزد.

در حاشیه آسانسور: ۱ نفر داخل ۱ آسانسور شد، دید که روی آن نوشته: «ظرفیت ۴ نفر». ناراحت شد، با خودش غر زد و گفت، «حالا با این عجله، ۳ نفر دیگر را از کجا پیدا کنم؟»

تذکر ثبتی: آن آدم مورد نظر ربطی به آن آدمی که سرعت آسانسور را به ۱ کیلومتر افزایش داده، ندارد. این آدم مورد نظر در دسترس نیست.

ارسال دیدگاه