کد خبر : 526197

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ زمان : ۰:۰۱

آزار و اذیت دختر ۱۷ ساله توسط مرد جوان

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مردی که با ربودن دختری ۱۷ ساله سه روز او را به زور در خانه نگه داشت و مورد آزار و اذیت قرار داد، دستگیر شد. این مرد در حالی منکر تجاوز به عنف است که دختر جوان در پی فرار از این خانه از طبقه دوم پرت […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، مردی که با ربودن دختری ۱۷ ساله سه روز او را به زور در خانه نگه داشت و مورد آزار و اذیت قرار داد، دستگیر شد. این مرد در حالی منکر تجاوز به عنف است که دختر جوان در پی فرار از این خانه از طبقه دوم پرت شده و مهره گردنش شکسته است.
دهم شهریور ماه بود که اهالی یکی از محله ها در خیابان سی متری جی صدای سقوط همراه با فریاد زنی را شنیدند. اهالی که جمع شدند دختر جوانی را دیدند که با ظاهری آشفته از طبقه دوم یک خانه به پایین پرت شده است.
در پی تماس یکی از اهالی محل با مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. دختر ۱۷ ساله که از ناحیه گردن و کمر به شدت آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد اما زمانی که علت پرت شدن خودش از طبقه دوم این ساختمان را عنوان کرد مسوولان بیمارستان تصمیم گرفتند که پلیس را در جریان موضوع قرار دهند. دختر نوجوان مدعی شد که به مدت سه روز در خانه مردی حبس شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.
با ثبت این شکایت ماموران کلانتری بلافاصله مراجع قضایی را در جریان امر قرار دادند و به این ترتیب پرونده ای تحت عنوان ادم ربایی و تجاوز به عنف در شعبه ششم دادسرای ویژه امور جنایی تهران تشکیل شد.
درحالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت متهم روز گذشته خود را به پلیس معرفی کرد. یاسر ۳۰ ساله صبح امروز در مقابل قاضی مدیرروستا قرار گرفت تا در این خصوص توضیح دهد. او در اظهاراتی مدعی شد که دختر جوان به خواست خودش با او همراه شده و به خانه آنها آمده است.
یاسر درباره جزییات ماجرا گفت: برادرم به مسافرت رفته بود و خانه شان خالی بود. آن روز داشتم با ماشین در خیابان پرسه می زدم که این دختر را دیدم. نگه داشتم و او خودش سوار ماشین شد. بعد هم با هم به خانه رفتیم. من به هیچ وجه به زور متوسل نشدم و اینکه می گوید به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داده دروغ است.
وی ادامه داد: در تمام طول این سه روز خودش می خواست که در خانه ما بماند. روز حادثه به او گفتم برای کاری به بیرون می روم وقتی برگشتم متوجه شدم این دختر پولهایی که در خانه برادرم بود را برداشته و بعد هم چون در را قفل کرده بودم خواست از پنجره فرار کند که افتاد.
با اینکه این مرد منکر همه اتهامات خودش شده اما تحقیقات حکایت از این دارد که دختر جوان سه روز تمام در خانه برادر این مرد زندانی بوده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.
در حال حاضر قاضی مدیر روستا قرار بازداشت موقت برای متهم صادر کرد تا دختر جوان پس از بهبودی برای تکمیل تحقیقات به دادسرا احضار شود.

منبع : خبر آنلاین
ارسال دیدگاه