کد خبر : 3057

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱ زمان : ۱۰:۳۷

آرزوی سال تحویل کی‌روش چه بود؟

شب گذشته در هتل «میرامار گاردن» غوغایی بود. به محض شروع سال میلادی جدید، صدای بازیکنان، کادرفنی و مسئولان تیم ملی بالا رفت. ساعاتی قبل از شروع سال جدید، مسئولان تیم ملی قصد داشتند برنامه‌ریزی کنند و مراسمی برای مربیان خارجی و آندو، دژاگه و قوچان‌نژاد بگیرند. دو لژیونر تیم ملی از کودکی در اروپا […]

شب گذشته در هتل «میرامار گاردن» غوغایی بود. به محض شروع سال میلادی جدید، صدای بازیکنان، کادرفنی و مسئولان تیم ملی بالا رفت.

ساعاتی قبل از شروع سال جدید، مسئولان تیم ملی قصد داشتند برنامه‌ریزی کنند و مراسمی برای مربیان خارجی و آندو، دژاگه و قوچان‌نژاد بگیرند. دو لژیونر تیم ملی از کودکی در اروپا بزرگ شده‌اند و علاوه بر نوروز، کریسمس را هم جشن می‌گیرند.

مسئولان هتل میرامار به محض اینکه متوجه شدند ایرانی‌ها چه برنامه‌ای دارند، به مسئولان تیم ملی اعلام کردند خودشان در سالن اصلی مراسم را برگزار می‌کنند. بدین ترتیب دقایقی پیش از سال تحویل، بازیکنان، مربیان و مسئولان تیم ملی به همراه مسئولان هتل گردهم آمدند و جشن سال نو را برای این بازیکنان و مربیان گرفتند. آنها به محض شروع سال جدید به مربیان از جمله کروش تبریک گفتند و برایشان سال خوبی آرزو کردند.

کارلوس هم گفت در لحظه سال تحویل بزرگ‌ترین آرزویش این بوده که ایران بتواند در جام ‌ملت‌ها موفق شود و همه سربلند به ایران بازگردند. پس از برگزاری این جشن کوچک، بازیکنان و مربیان سریعاً به اتاق‌های خود رفته تا استراحت کنند چراکه تیم ملی به وقت محلی ۱۰:۳۰ صبح تمرین داشت و بازیکنان باید ساعت ۱۰ راهی محل تمرین می‌شدند.

تبريك سال نو به سبك گوچي

رضا قوچان‌نژاد، مهاجم تيم‌ملي كشورمان تنها بعد از گذشت ۱۳ دقيقه از سال ۲۰۱۵ با انتشار اين عكس سال نو ميلادي را از سيدني و همراه با ملي‌پوشان كشورمان تبريك گفت. نكته عكس، كارلوس كروش است كه سرش كاملاً به گوشي‌‌اش گرم شده و ترجيح داده سال نو ميلادي را با خانواده‌‌اش تقسيم كند.

منبع: خبر ورزشی
ارسال دیدگاه