کد خبر : 381391

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷ زمان : ۹:۲۰

آرام‌ترین کشورهای دنیا کدامند؟

در پژوهش گسترده‌ای که صورت گرفته است، آرام ترین کشورهای دنیا برای زندگی معرفی شدند. در این بررسی ۱۶۲ کشور مورد بررسی قرار گرفتند که کشور ایران نیز در بین این کشورها مورد بررسی قرار گرفته است. ما ۱۰ کشور آرام دنیا را به شما معرفی می‌کنیم و از شما می‌پرسیم آیا با این لیست […]

در پژوهش گسترده‌ای که صورت گرفته است، آرام ترین کشورهای دنیا برای زندگی معرفی شدند. در این بررسی ۱۶۲ کشور مورد بررسی قرار گرفتند که کشور ایران نیز در بین این کشورها مورد بررسی قرار گرفته است. ما ۱۰ کشور آرام دنیا را به شما معرفی می‌کنیم و از شما می‌پرسیم آیا با این لیست موافق هستید یا خیر؟

در این بررسی مردم کشور ایسلند به عنوان ساده‌ترین و خوشحال‌ترین مردم در تمام دنیا شناخته می‌شود.

بعد از مردم کشور ایسلند مردم کشور دانمارک به عنوان دومین کشور آرام دنیا برای زندگی هستند. این کشور همیشه از مناقشات نظامی گریزان بوده‌اند و بیشتر بر اقتصاد کشور خود توجه داشته است.

سومین کشور آرام دنیا اتریش است. مردم اتریش نیز بسیار صلح‌طلب و آرام هستند. جای تعجب نیست که وین پایتخت اتریش به عنوان بهترین شهر برای زندگی در بین شهرهای کشورهای مختلف جهان معرفی شده است.

نیوزیلند چهارمین شهر آرام دنیاست. مردم این کشور به صبوری شناخته شده هستند. این کشور روابط سیاسی و اقتصادی خود را با کشور استرالیا حفظ کرده است.

پنجمین کشور دنیا سوییس که بیشتر به خاطر پیست‌های اسکی خود معروف است. طبق فهرست کشورهای آرام دنیا این کشور نیز از کشورهای آرام و صلح طلب جهان به شمار می‌رود. مردم کشور سوییس به چند فرهنگی بودن مشهور هستند.

ششمین کشور دنیا فنلاند است. مردم فنلاند بسیار نوع دوست هستند. ضمن اینکه سیستم آموزشی آنان به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در دنیا شناخت می‌شود.

و اما کشور زیبای کانادا که با داشتن یکی از بهترین استانداردها برای زندگی جزو کشورهای امن و آرام در میان کشورهای جهان شناخته شده است. به همین دلیل شاید بسیاری از مهاجران کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کند. همچنین کشور کانادا همواره از مناقشات نظامی دوری گزیده است.

و اما کشور آسیایی ژاپن! ژاپنی‌ها اگرچه در تمام دنیا بعنوان افسرده‌ترین مردم شناخته می‌شوند اما آنها کشوری جالب و با مردمی با فرهنگ فوق‌العاده هستند. کشور ژاپن به دلیل فرهنگ بالای مردم به عنوان یکی از آرام‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. مردم ژاپن خوش‌اخلاق و سعی و کوشش فراوان در امور مختلف زندگی دارند مردم ژاپن بسیار مؤدب و با رفتاری دوستانه هستند آنها به نظم و انضباط بسیار اهمیت می‌دهد.

کشور بلژیک که البته ۱ کشور کوچک است ولی یکی از آرام‌ترین کشورهای جهان است. بروکسل پایتخت بلژیک از زمان پایان جنگ جهانی دوم به ۱ مرکز سیاست جهانی تبدیل شد. مردم کشور بلژیک از سطح بالای استاندارد آموزشی و البته سطح بالای بهداشت و درمان نیز بهره‌مند هستند. بناهای هنری و تاریخی کشور بلژیک بسیار مشهور است.

دهمین کشور آرام، کشور نروژ است. جای تعجب نیست که نروژ یکی از گران‌ترین کشورهای دنیا است. کشور نروژ به دلیل استاندارد بالای زندگی و رفاه اجتماعی ۱ کشور امن و راحت برای زندگی است. فراموش نکنید کشور نروژ بسیار جالب است و ارزش دیدن را دارد.

ارسال دیدگاه