کد خبر : 532450

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ زمان : ۱۴:۰۰

آخرین وضعیت پورحیدری از زبان افشارزاده

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره وضعیت منصور پورحیدری گفت: خدا را شکر آقای پورحیدری روز به روز وضعیتشان بهتر می‌شود. در حال حاضر برای یک سری آزمایشات و نمونه برداری‌ها در بیمارستان هستند و ان‌شاءالله امروز (سه‌شنبه) به بخش عمومی منتقل می‌شوند. من تلاش می‌کنم که هرروز به ملاقات ایشان […]

بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره وضعیت منصور پورحیدری گفت: خدا را شکر آقای پورحیدری روز به روز وضعیتشان بهتر می‌شود. در حال حاضر برای یک سری آزمایشات و نمونه برداری‌ها در بیمارستان هستند و ان‌شاءالله امروز (سه‌شنبه) به بخش عمومی منتقل می‌شوند. من تلاش می‌کنم که هرروز به ملاقات ایشان بروم و هرکاری هم که از دستم بر بیاید برای ایشان انجام می‌دهم.

وی درپاسخ به این سوال که محور صحبت‌هایش با پورحیدری چیست، گفت: ایشان همیشه نگران استقلال و وضعیت تیم هستند. به همین دلیل همه صحبت‌هایمان هم درهمین رابطه است. ما بنا داشتیم وقتی که آقای پورحیدری در سلامت کامل بودند برای ایشان مراسم بزرگداشت بگیریم و حالا منتظریم تا با بهبودی کامل ایشان این مراسم را برگزار کنیم. آقای پورحیدری مرد بزرگی است و من از همه هواداران می‌خواهم تا برای ایشان دعا کنند.

منبع : ورزش 3
ارسال دیدگاه