کد خبر : 525437

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ زمان : ۴:۰۰

آخرین وضعیت بررسی پرونده دکل نفتی

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در یاسوج، اظهار داشت: برخورد قاطع و بدون اغماض با مفسدان اقتصادی، اخلال‌گران، قاچاقچیان مواد مخدر، افراد شرور و مخلان امنیت عمومی و اجتماعی مهمترین اولویت دستگاه قضایی است. وی با تأکید بر اینکه عزم دستگاه قضایی برای مقابله […]

به گزارش مجله اینترنتی تازه‌های جهان ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در یاسوج، اظهار داشت: برخورد قاطع و بدون اغماض با مفسدان اقتصادی، اخلال‌گران، قاچاقچیان مواد مخدر، افراد شرور و مخلان امنیت عمومی و اجتماعی مهمترین اولویت دستگاه قضایی است.
وی با تأکید بر اینکه عزم دستگاه قضایی برای مقابله با مفاسد اقتصادی جدی است، عنوان کرد: انتظار می‌رود در این زمینه تمام نهادها و دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه متولیان اقتصادی حساس باشند.
دادستان کل کشور در پاسخ به سؤالی درباره آخرین وضعیت پرونده دکل نفتی، افزود: در این زمینه پرونده‌ای در سازمان بازرسی تشکیل شده و هم اکنون در دست بررسی است و به‌زودی نهایی می‌شود که بعد از تکمیل به دستگاه قضایی ارسال می‌شود.
وی با تأکید بر “برای برخورد قاطع و قطع کردن دست زمین‌خواران با هیچ کسی تعارف نداریم” تصریح کرد: طبق گزارشات رسیده سال گذشته ۴۰هزار هکتار اراضی منابع ملی از سودجویان رفع تصرف شد.

منبع : خبرگزاری بین‌المللی تسنیم
ارسال دیدگاه