کد خبر : 24434

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ زمان : ۷:۲۶

آخرین رمان از آخرین برنده نوبل در بازار کتاب ایران

انتشارات افراز آخرین رمان آخرین برنده نوبل در بازار کتاب ایران با عنوان «برای این‌که در محله گم نشوی» نوشته پاتریک مودیانو را با ترجمه سعیده شکوری منتشر کرد. این کتاب که جدیدترین اثر پاتریک مودیانو برنده جایزه نوبل ادبیات ۲۰۱۴ است، به از دست دادن چشم‌اندازهای اطراف‌مان می‌پردازد. از نظر منتقدان با توجه به […]

انتشارات افراز آخرین رمان آخرین برنده نوبل در بازار کتاب ایران با عنوان «برای این‌که در محله گم نشوی» نوشته پاتریک مودیانو را با ترجمه سعیده شکوری منتشر کرد.
این کتاب که جدیدترین اثر پاتریک مودیانو برنده جایزه نوبل ادبیات ۲۰۱۴ است، به از دست دادن چشم‌اندازهای اطراف‌مان می‌پردازد.
از نظر منتقدان با توجه به این‌که هر رمان تازه مودیانو یک اتفاق است، هر رمان تکه‌ای از پازل این نویسنده نیز محسوب می‌شود. پیر اسولین دراین‌باره می‌گوید: «آدم‌های مودیانو به طور طبیعی اسرارآمیزند، همانند همه آدم‌ها، خواننده وفادار مودیانو همراه با آخرین اثر او «برای این‌که در محله گم نشوی» مطمئن است که در جهان خودش، خود را بهتر پیدا می‌کند. این پردازش جغرافیای شهری است با استفاده از عابران سرزمین مودیانو.»
پاتریک مودیانو، داستان‌نویس فرانسوی است که از سوی آکادمی سوئد به عنوان برنده نوبل ادبیات سال ۲۰۱۴ میلادی انتخاب شد. وی که در سال ۱۹۴۵ به دنیا آمده از چهره‌های سرشناس و شناخته شده ادبیات مدرن فرانسه است.
انتشارات افراز در سال‌های گذشته از این نویسنده رمان‌های «محله گم‌شده»، «خیابان بوتیک‌های خاموش»و «سفر ماه‌عسل» و در سال ۱۳۹۲ رمان «دورا برودر» را منتشر کرده است.
رمان «برای این‌که در محله گم نشوی» در ۱۲۸ صفحه و تیراژ ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۸۸۰۰ تومان به بازار آمده است.
‌علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت انتشارات افراز به نشانی www.afrazbook.com مراجعه کنند.
ارسال دیدگاه