کد خبر : 294

تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ زمان : ۱۵:۲۱

آتش سوزی هولناک در جنوب غرب تهران

سیدجلال ملکی در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت ۱۱:۰۳ یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه ساختمانی در میدان فتح به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که […]

سیدجلال ملکی در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت ۱۱:۰۳ یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه ساختمانی در میدان فتح به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که حریق در یک زمین گودبرداری شده به عمق ۲۰ متر و به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: کارگران مشغول کار در این کارگاه بودند که ناگهان به دلیل بی‌احتیاطی، مخزن گازوییل در این کارگاه شعله‌ور شده و آتش به ایزوگام و دیگر تجهیزات مربوط به قیرگونی محل سرایت کرد به طوری که تمامی دیواره‌های این محل گودبرداری شده شعله‌ور و شعله‌های آتش در حال سرایت به اماکن مجاور بود.

ملکی با بیان اینکه آتش به دو مغازه خسارت وارد کرده و به یک مسجد در مجاورت این محل نیز سرایت کرده بود، گفت: آتش‌نشانان بلافاصله به مهار و اطفای حریق اقدام کرده و همزمان یک مادر و فرزندش را نیز از مسجد خارج و به فضای باز منتقل کردند.

وی با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای اطفای حریق در این محل افزود: آتش‌نشانان بعد از مدتی شعله‌های آتش را به طور کامل اطفا کرده و در ساعت ۱۲ پس از ایمن‌سازی محل به عملیات خود خاتمه دادند.

ایسنا

ارسال دیدگاه